Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Hakkımızda

Zor olduğu için Cesaret edemiyoruz değil,
Cesaret edemediğimizden Zor.

Kurallara uyarak yürümeyi öğrenemezsin. Düşerek öğrenirsin.

Egitimok.com, İnternet üzerinden eğitime devam etme olasılığı hakkında bilgi sağlayan bir bilgi hizmetidir. Buna uzaktan eğitim kursları, MOOC'ler, web seminerleri ve diğer Online kurslar dahildir.
Sertifikalarınızı Sizlere sunduğumuz Adakademiler den alanlara İşlerini kurmak da yardımcı oluyoruz !
İş Kurmak hiç bu kadar Kolay ve Uygun olmamıştı !

Online eğitim nasıl çalışır?
Online bir kursa, web seminerine veya MOOC'ye katılmak sizin için son derece kolaydır. Size uygun kursu bulduktan sonra kayıt olabilirsiniz. Daha sonra ya
e-posta ile kurs platformuna erişim alacaksınız ya da ilgili tüm materyaller ve bağlantılar size gönderilecektir. Daha sonra, öğrenme içeriğiyle ne zaman ilgilenmek istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Bunlar genellikle bir müfredat veya çeşitli modüller tarafından belirlenir.

Online Kursların faydaları:
Online Kurslar, Dijitalleşmenin harika bir yan etkisidir ve meraklı insanlar için sayısız avantaj sağlar. İlk olarak, tek bir konuda farklı kursların mevcudiyeti vardır. Online kurslar, farklı konulara çok farklı yönlerden bakar. Bu, tam olarak sizi en çok ilgilendiren alanı seçmenizi sağlar. Ek olarak, Online eğitimin önemli bir avantajı elbette esnekliğidir. Kursa ne zaman katılmanız gerektiğine dair herhangi bir zaman kısıtlaması ile bağlı değilsiniz. İşi kolayca bölebilir, kendiniz çalışabilir ve günlük yaşamınıza entegre edebilirsiniz. Yüzde 100 anlamadığınız bir şey varsa, ilgili bölümü tekrar gözden geçirebilirsiniz. Her şey çeşitli alıştırmalar, pratik örnekler ve hatta kısa sınavlarla tamamlanır. Genel olarak, online kurslar genellikle yüksek kaliteli ileri eğitim fırsatlarıdır. Katıldıktan sonra, örneğin işvereninize veya daha sonraki bir başvurunun parçası olarak sunabileceğiniz bir bitirme sertifikası alacaksınız.

Kurslar, web seminerleri ve Co: Bu seçeneklere sahipsiniz:
Artık Online eğitim için çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin, iyi bilinen bir terim web semineridir. Bu durumda, web seminerine katılmak için bir bağlantı alacaksınız ve bunu bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden takip edebilirsiniz. Web seminerinin kendisinde bir video dersi dinleyeceksiniz. Durum, Online kurslarla benzerdir, ancak burada genellikle önemli ölçüde daha fazla seçenek vardır. Web seminerleri daha sonra Online kursların yalnızca bileşenleridir. Bunlar, örneğin, daha fazla öğrenme materyaline, sınavlara veya pratik örneklere erişmenizi sağlar. Diğer bir seçenek ise MOOC'ler (Massive Open Online Course) olarak adlandırılanlardır. Bu kurslar özellikle büyük kurs gruplarına yöneliktir, genellikle herhangi bir giriş veya katılım kısıtlaması yoktur ve genellikle ücretsizdir. Geleneksel olarak, KAÇD'ler, videolar veya okuma materyalleri gibi içerikleri, öğrenme gruplarında sanal işbirliği ile birleştirir.

Çok çeşitli kurslar

Daha fazla eğitim var. 2022'de, kendinizi zorlamak ve daha fazla eğitmek için yine birçok birinci sınıf Online kurs var. Sitemizde sizin için 2022'deki en iyi on Online kursu listeledik

Yeni bilgi hayatınızı değiştirebilir!

Dünyanın dört bir yanındaki katılımcılar yeni bir işle başlar, kendi alanlarında ilerler ve hayatlarını iyileştiren şeylerin tadını çıkarır.

WEB Tasarımınız & Kurumsal Kimlik

EğitimOK.com üzerinden aldığınız Sertifika sonrası Sizlere Alanınız ile ilgi Profesyonel WEB Sitenizi ve Kurumsal kimliğinizi %75 İndirimli 10.000TL yerine , her şey dahil sadece 2500 TL ye hazırlıyoruz.

Gülerek de ağlayarak da geçirseniz ömrün süresi aynıdır.

Hemen Kayıt olun !

Eğitimlerimize sadece bir adım uzaklıktasın. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda detaylı bilgi için sizi arayacağız.

Kişisel verilerimin işlenmesi ve yukarıda paylaştığım bilgiler doğrultusunda tarafımla iletişime geçilmesini açık rıza metni kapsamında kabul ediyorum.

EğitimOK

Ayrıca çok sayıda çevrimiçi kurs ve uzaktan eğitim kurslarını da sitemizde bulabilirsiniz.

Hakkımızda

EgitimOk.com, İnternette eğitime devam etme olasılığı hakkında bilgi sağlayan bir bilgi hizmetidir. Buna uzaktan eğitim kursları, MOOC'ler, web seminerleri ve diğer çevrimiçi kurslar dahildir. Sizlere İş kuramnızda Profesyonel Destek ve hizmet sunmaktayız .

BURSA- Nilüfer